Akcesoria do stacji ładowania samochodów elektrycznych

Akcesoria do stacji ładowania samochodów elektrycznych to różnego rodzaju produkty, które znacząco ułatwiają i usprawniają eksploatację oraz obsługę tego rodzaju stanowisk. Kategoria ta obejmuje bardzo szeroki asortyment artykułów, pozwalających na wygodne zamontowanie systemu dostarczania energii czy wzbogacenie jego funkcjonalności o dodatkowe rozwiązania. Kompleksową ofertę takich akcesoriów posiada nasz sklep EV +.

Jakie akcesoria do stacji ładowania samochodów elektrycznych warto posiadać?

Akcesoria do stacji ładowania samochodów elektrycznych mogą spełniać różne funkcje. Ich zastosowanie jest praktycznie niezbędne dla posiadaczy takich aut, które coraz częściej wybierane są w zastępstwie mniej ekonomicznych pojazdów spalinowych. W zależności od rodzaju produkty te mogą posłużyć np. do wygodniejszego ustawienia i zamontowania stacji, oceny parametrów, rozbudowy standardowych gniazd czy sprawniejszego zarządzania energią.

Szeroki wybór produktów

Do przydatnych akcesoriów należy cyfrowy licznik energii pozwalający na realizację pomiarów o wysokiej klasie dokładności. Za jego pomocą można mierzyć wiele różnych zmiennych, takich jak m.in. pobierana i oddawana energia czynna i bierna, prąd, moc czy napięcie. Urządzenia te mogą być też wyposażone w dodatkowe złącza i rejestry, przeznaczone do parametryzacji czy obsługi różnych trybów pracy. Do testowania punktu ładowania wykorzystać można natomiast specjalne testery, które łączą się ze stacją bez otwierania skrzynki. Za ich pomocą da się symulować status auta elektrycznego poprzez podłączenie adaptera. Bardzo przydatne są także dedykowane wtyczki, pozwalające na uzyskanie gniazd w odpowiednim standardzie.

Wysokiej jakości artykuły

Do prawidłowego montażu i ustawienia stacji mogą posłużyć różnego rodzaju słupki, stacje i uchwyty. Podstawy dostępne w naszej ofercie są odpowiednio dopasowane do konkretnych modeli, co ułatwia ich instalację na ziemi zamiast na ścianie. Uchwyty pozwalają natomiast na bezpieczne podwieszenie wtyczki w pobliżu stacji ładującej, gdy nie jest ona używana. Przydatnym akcesorium jest także znak parkingowy EV, informujący o rezerwacji danego miejsca parkingowego dla ładowania pojazdów napędzanych silnikami elektrycznymi. Produkty tego typu wykonane są z odpornych na korozję materiałów i posiadają odblaskowe folie, dzięki czemu spełniają wszystkie wymagania jakościowe i obowiązujące normy. Wyposażenie stacji wzbogacić może także pokrowiec na kabel, pozwalający na utrzymanie go w czystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Filtruj
  • Moc

  • Maksymalne natężenie prądu

  • Producent

  • Cena zł

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.